Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Převodovky a elektromotory

Společnost Chiaravalli je distributorem a výrobcem elektromotorů a nejrůznějších typů převodovek pro téměř kteroukoliv aplikaci, jako například dopravníky, obráběcí CNC stroje, jednoúčelové stroje apod.

Normalizované strojní díly

Základním produktem společnosti Chiaravalli jsou normalizované strojní díly určené zejména k přenosu mechanické síly pomocí řetězových, řemenových a ozubených převodů. Veškerá produkce je vyrobena v souladu s nejnovějšími mezinárodními standardy (UNI, ISO, DIN, ANSI, atd.).

Díly pro motocykly

Jsme výrobcem vysoce kvalitních rozet a pastorků pro motockly a distributorem nejznámějších světových značek v tomto odvětví, jako jsou RK, Morse, Excel, Kineo, ČZ, Gates Boost apod.

Díly nářezových strojů

Mezi naše produktové portfolio patří také nože do nářezových strojů, které vyrábíme pod značkou RASSPE BLADES. Patříme mezi největší světové výrobce a dodáváme především do prvovýrob největších výrobců těchto strojů.
Pro aktuální katalog nás prosím kontaktujte.

Zjistěte více o naší společnosti

Na českém a slovenském trhu působíme od roku 2000 a vybudovali jsme si pevnou zákaznickou základnu, která se nám neustále rozrůstá. Naší výhodou jsou zkušenosti, spolehlivost, krátké dodací termíny a technická podpora.