Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

O nás

Cílem, který společnost Chiaravalli Group SpA sleduje ve své více než padesátileté historii, je stát se špičkovým technologickým centrem Itálie a Evropy v oboru mechanických pohonů.

Výhradní zastoupení v České republice

Obchodní společnost CHIARAVALLI CZ a.s. spadá do skupiny Chiaravalli Group SpA, která již od počátku 50. let patří k předním evropským výrobcům a dodavatelům mechanických pohonů pro přenos výkonu.  Za svou více než 60ti letou historii se z lokálního výrobce vyvinula společnosti s celoevropskou působností. 

Na českém a slovenském trhu působíme od roku 2000 a vybudovali jsme si pevnou zákaznickou základnu, která se nám neustále rozrůstá. Naší výhodou jsou zkušenosti, spolehlivost, krátké dodací termíny a technická podpora.

Více jak 15 tisíc položek skladem

Jednou z priorit společnosti Chiaravalli Group Spa je neustálý vývoj a rozšiřování své nabídky, proto bylo logickým krokem rozšíření portfolia o kompletní převodovky a elektromotory. V současnosti nabízíme celou škálu převodovek, od čelních, kuželočelních přes šnekové až po planetové ve všech standardních velikostech a převodových poměrech. Nejnovější produktovou řadou jsou mechanické zvedáky CHT ( Chiaravalli High Tech ), které kompletují naší nabídku produktů  pro mechanický přenos.

Tým obchodních zástupců

Podmínkou kvalitní spolupráce jsou dobré vztahy s našimi zákazníky. Proto v rámci naší společnosti přistupujeme ke svým zákazníkům individuálně jak po stránce obchodních podmínek, tak i prostřednictvím zkušených obchodních zástupců.

Obchodní podmínky a systém slev optimalizujeme pro každého zákazníka tak, abychom podpořili jeho další rozvoj. Denní komunikace, péče o zákazníka a jeho obchodní činnost probíhá na osobní úrovni.

Spolehlivá logistika a sklad

Spolehlivá logistika a skladování jsou klíčové pro úspěšné navazování nových obchodních vztahů, pomáhají zajistit, že zákazníci budou spokojeni a že naše společnost bude úspěšná. Je pro nás důležité, aby vám zboží přišlo v pořádku a včas, i proto se snažíme udržovat vysokou profesionalitu zaměstnanců a klademe důraz na balení a následné zasílání.